Votaţi echipele

Etapa de vot s-a încheiat! Mulțumim pentru participare și pentru vot.

Potrivit voturilor înregistrate pe site, echipa câștigătoare a Premiului Publicului este:

Numele echipei: PedaScience
Numele școlii: Liceul Pedagogic “Carmen Sylva” Timișoara
Numele profesorului coordonator: Blidar Ioan Virgiliu
Membrii echipei: Cepeha Radu, Drăgunescu Vlad, Loredana Apachiței, Andrada Orodan, Alexandra Maria Onișea, Dragoș Chiriță

Prima etapă de jurizare s-a încheiat. Felicitări tuturor participanților!
Aflați notele finale și locul pe care îl ocupă fiecare echipă din clasamentul de mai jos.

Mult succes celor cinci echipe finaliste!


Loc Nume echipa Liceu Oras Punctaj
1 F.U.E.L.S. (Formațiunea Unită a Elevilor Liceeni pentru Sustenabilitate) Colegiul Național Grigore Moisil Urziceni 73,60
2 Rovinari - azi și mâine Colegiul Gheorghe Tătărescu Rovinari 72,00
3 PedaScience Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara 71,40
4 Eco-Bolintinenii Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu Bucuresti 67,80
5 CNNS PLOIEȘTI Colegiul Național Nichita Stănescu Ploiesti

67,30

6 Green Idei Colegiul Național Gheorghe Roșca Codreanu Barlad 67,00
7 Sunny Team Colegiul Național Constantin Carabella Targoviste 66,00
8 RANGERS Colegiul Național Nicolae Iorga Valenii de Munte 65,00
9 ANASTASISTII Colegiul National Anastasescu Rosiori de Vede 64,20
10 BUJORUL Colegiul Tehnic Aurel Vlaicu Galati 63,30
11 Acumulatorii Liceul Teoretic Ovidius Constanta 62,40
12 Zeletin Liceul Teoretic Rachitoasa - Bacau 62,20
13 Cercetașii Liceul Tehnologic Turceni 60,96
14 Ecologiștii   Liceul Teoretic Dunărea Galati 60,80
15 CANTEMIRII Liceul Dimitrie Cantemir Darabani - Botosani 60,80
16 Green and Smart Colegiul Național Unirea Brasov 60,60
17 Ecomentorii Colegiul Național Grigore Moisil Urziceni 60,60
18 Goethe 2015 Colegiul German Goethe Bucuresti 60,40
19 Solaris Team Colegiul Național Emanuil Gojdu Oradea 59,60
20 Micii energeticieni Liceul Energetic Tg Jiu 58,40
21 Oltenia Verde  Colegiul Tehnic Matei Basarab  Caracal 58,40
22 EcoKids Colegiul Național Ion Creangă Bucuresti 57,20
23 Green Fighters Liceul Teoretic Marin Preda Bucuresti 57,20
24 CNIS Colegiul National Ioan Slavici  Satu Mare 57,10
25 Ferdinand Bacau Colegiul Național Ferdinand I Bacau 57,00
26 ECOADOLESCENȚA Liceul Tehnologic de Transporturi Auto  Targoviste 56,60
27 Inspiration Liceul Tehnologic Petrol Moreni 56,40
28 Chimiștii viitorului din 11C Colegiul Nicolae Titulescu Brasov 56,20
29 Evergreen 1 Liceul Teoretic German Friedrich Schiller Oradea 56,20
30 MEȘTERII NATURII Colegiul National Alexandru Odobescu Pitesti 55,00
31 SMART-TEAM Colegiul Tehnic Nr. 2 Tg Jiu 54,60
32 POWER FUEL Colegiul Tehnic Dimitrie Ghika Comanesti 54,40
33 ECOSIM Colegiul Național Gheorghe Munteanu Murgoci Braila 53,80
34 Vissarion Liceul Teoretic "Iancu C. Vissarion"  Titu 53,60
35 Molecula Buclucașă Colegiul Economic Virgil Madgearu Galati 53,20
36 GHIBIȘTII Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Oradea 53,20
37 G.W.W (Galatium Wander World) Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 52,80
38 Prietenii naturii Colegiul Național de Informatică Spiru Haret  Suceava 51,60
39 VIITORII CHIMIȘTI Liceul Teoretic  Azuga 51,40
40 PROCHIM-LTC Liceul Teoretic Carei Carei  51,40
41 Chimiștii Viitorului Colegiul Economic Virgil Madgearu Galati 50,40
42 Omega Colegiul Național Ion Creangă Bucuresti 50,00
43 SPIRUTEAM Colegiul Național Spiru Haret  Tg Jiu 49,40
44 XENOPOL Colegiul Economic A.D. Xenopol Bucuresti 42,40

 

Future Heroes Videos

Echipa: Acumulatorii
Liceul Teoretic “Ovidius”
Distribuie!
Team 01
Echipa: ANASTASISTII
Colegiul National “Anastasescu” Roșiorii de Vede
Distribuie!
Team 02
Echipa: BUJORUL
Colegiul Tehnic “Aurel Vlaicu” Galați
Distribuie!
Team 03
Echipa: CANTEMIRII
Liceul “Dimitrie Cantemir” Darabani
Distribuie!
Team 04
Echipa: Cercetasii
Liceul Tehnologic Turceni
Distribuie!
Team 05
Echipa: Chimiștii viitorului
Colegiul Economic “Virgil Madgearu” Galati
Distribuie!
Team 06
Echipa: Chimiștii viitorului din 11C
Colegiul “Nicolae Titulescu” Brasov
Distribuie!
Team 07
Echipa: CNIS
Colegiul Naţional “Ioan Slavici” Satu Mare
Distribuie!
Team 08
Echipa: CNNS PLOIESTI
Colegiul Național “Nichita Stănescu” Ploiești
Distribuie!
Team 09
Echipa: Eco-Bolintinenii
Liceul Teoretic “Dimitrie Bolintineanu” București
Distribuie!
Team 11
Echipa: ECOADOLESCENȚA
Liceul Tehnologic de Transporturi Auto Tirgoviste
Distribuie!
Team 10
Echipa: EcoKids
Colegiul Național “Ion Creangă” București
Distribuie!
Team 12
Echipa: Ecologistii
Liceul Teoretic Dunărea Galați
Distribuie!
Team 13
Echipa: Ecomentorii
Colegiul National “Grigore Moisil” Urziceni
Distribuie!
Team 14
Echipa: ECOSIM
Colegiul Național “Gheorghe Munteanu Murgoci” Brăila
Distribuie!
Team 15
Echipa: Evergreen 1
Liceul Teoretic German “Friedrich Schiller” Oradea
Distribuie!
Team 16
Echipa: F.U.E.L.S.
Colegiul National “Grigore Moisil” Urziceni
Distribuie!
Team 17
Echipa: Ferdinand Bacau
Colegiul National “Ferdinand I” Bacău
Distribuie!
Team 18
Echipa: G.W.W.
Colegiul National “Mihail Kogalniceanu“ Galați
Distribuie!
Team 19
Echipa: GHIBIŞTII
Liceul Teoretic “Onisifor Ghibu” Oradea
Distribuie!
Team 20
Echipa: Goethe 2015
Colegiul German Goethe București
Distribuie!
Team 21
Echipa: Green and Smart
Colegiul National Unirea Brasov
Distribuie!
Team 22
Echipa: Green Fighters
Liceul Teoretic “Marin Preda” București
Distribuie!
Team 23
Echipa: Green iDei
Colegiul Național “Gheorghe Roșca Codreanu” Bârlad
Distribuie!
Team 24
Echipa: Inspiration
Liceul Tehnologic Petrol Moreni
Distribuie!
Team 25
Echipa: MESTERII NATURII
Colegiul National “Alexandru Odobescu” Pitești
Distribuie!
Team 26
Echipa: Micii energeticieni
Liceul Energetic Tg Jiu
Distribuie!
Team 27
Echipa: Molecula Buclucașă
Colegiul Economic “V. Madgearu” Galati
Distribuie!
Team 28
Echipa: Oltenia Verde
Colegiul Tehnic “Matei Basarab” Caracal
Distribuie!
Team 29
Echipa: Omega
Colegiul National “Ion Creangă” București
Distribuie!
Team 30
Echipa: PedaScience
Liceul Pedagogic “Carmen Sylva” Timișoara
Distribuie!
Team 31
Echipa: POWER FUEL
Colegiul Tehnic “Dimitrie Ghika” Comănești
Distribuie!
Team 32
Echipa: Prietenii naturii
Colegiul Național de Informatică “Spiru Haret” Suceava
Distribuie!
Team 33
Echipa: PROCHIM-LTC
Liceul Teoretic Carei
Distribuie!
Team 34
Echipa: RANGERS
Colegiul Național “Nicolae Iorga” Vălenii de Munte
Distribuie!
Team 35
Echipa: Rovinari - azi si maine
Colegiul “Gheorghe Tatarescu” Rovinari
Distribuie!
Team 36
Echipa: SMART-TEAM
Colegiul Tehnic Nr. 2 Tg Jiu
Distribuie!
Team 37
Echipa: Solaris Team
Colegiul Naţional “Emanuil Gojdu” Oradea
Distribuie!
Team 38
Echipa: SPIRUTEAM
Colegiul Național “Spiru Haret” Tg Jiu
Distribuie!
Team 39
Echipa: Sunny Team
Colegiul Național ”Constantin Carabella” Târgoviște
Distribuie!
Team 40
Echipa: VIITORII CHIMISTI
Liceul Teoretic Azuga
Distribuie!
Team 41
Echipa: VISSARION
Liceul Teoretic “Iancu C. Vissarion” Titu
Distribuie!
Team 42
Echipa: XENOPOL
Colegiul Economic “A.D.Xenopol” București
Distribuie!
Team 43
Echipa: Zeletin
Liceul Tehnologic Rachitoasa
Distribuie!
Team 44

Future Heroes - Footer